Álláshirdetés borítóképe

Karosszéria lakatos

Karosszéria lakatos munkatársat keresünk

Kiemelt adatok

  • Pozíciócsoport Karosszéria üzletág
  • Karrierszintek -
  • Munkavégzés helye 1107, Budapest Mázsa tér 3-5.
  • Munkavégzés jellege Teljes munkaidő

Főbb feladatok,munkák

  • Sérült gépjárművek szakszerű és teljes körű karosszéria javítása,
  • szerviz munkák során futó karosszéria munkák elvégzése.

Álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség,
  • megbízhatóság, igényes, önálló munkavégzés,
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Akár nettó 500.000 Ft munkabér (részletek a személyes találkozás alkalmával),
  • stabil vállalati háttér, hosszútávú munkalehetőség,
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony,
  • jó hangulatú légkör, humánus vezetés,
  • tapasztalt, segítőkész csapat,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • színvonalas, jól felszerelt műhely.

Kérjük, hogy a Jelentkezem gombra kattintva küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod!